NOVINKY

Přání,

,, AFK LIBČICE ,, Přeje Všem fanouškům, příznivcům,hráčům mládeže jejich rodičům, hráčům d

TABULKA
"A" Dorost St.žáci St.př. Ml.př.
1.
Dobrovice B.
Dobrovice B.
1392248:2829+8
2.
FC Mělník
FC Mělník
1391330:2229+7
3.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
1382345:3327+5
4.
AFK Libčice
AFK Libčice
1380539:2724+3
5.
Sokol Chotětov
Sokol Chotětov
1363426:2223+3
6.
FK Vysoká
FK Vysoká
1363447:33220
7.
Ostrá B.
Ostrá B.
1354439:3620+1
8.
TJ Byšice
TJ Byšice
1353524:28190
9.
AFK Milovice
AFK Milovice
1344532:3118-2
10.
SK Bakov n/J
SK Bakov n/J
1360723:28180
11.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
1334620:2716-5
12.
Stará Boleslav
Stará Boleslav
1332825:3913-10
13.
SK Vojkovice
SK Vojkovice
1314814:349-11
14.
SK Benátky B.
SK Benátky B.
13201120:446-15

NÁHODNÉ FOTO

Sezóna 2014  (Starší přípravka)

Stáhni PDF
Vytiskni

9.kolo
SK Stehelčeves - AFK Libčice3:424.10.2014
AFK Libčice - SK Kladno1:1224.10.2014
SK Kladno - SK Stehelčeves13:024.10.2014
TJ Unhošť - Sokol Hostouň4:524.10.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť4:124.10.2014
Sokol Hostouň - Sokol Dobrovíz1:624.10.2014
8.kolo
SK Kladno - AFK Libčice15:216.10.2014
AFK Libčice - TJ Unhošť1:916.10.2014
TJ Unhošť - SK Kladno3:516.10.2014
Sokol Hostouň - Sokol Dobrovíz0:416.10.2014
Sokol Hostouň - SK Stehelčeves11:316.10.2014
SK Stehelčeves - Sokol Dobrovíz0:1116.10.2014
7.kolo
AFK Libčice - Sokol Hostouň2:409.10.2014
AFK Libčice - SK Stehelčeves3:009.10.2014
SK Stehelčeves - Sokol Hostouň2:1109.10.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť2:609.10.2014
Sokol Dobrovíz - SK Kladno4:709.10.2014
SK Kladno - TJ Unhošť7:009.10.2014
6.kolo
SK Stehelčeves - Sokol Dobrovíz0:803.10.2014
AFK Libčice - SK Stehelčeves9:103.10.2014
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz4:803.10.2014
TJ Unhošť - Sokol Hostouň9:103.10.2014
SK Kladno - TJ Unhošť4:203.10.2014
SK Kladno - Sokol Hostouň12:103.10.2014
5.kolo
SK Kladno - AFK Libčice7:125.09.2014
AFK Libčice - Sokol Hostouň1:625.09.2014
Sokol Hostouň - SK Kladno1:425.09.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť6:426.09.2014
TJ Unhošť - SK Stehelčeves11:226.09.2014
SK Stehelčeves - Sokol Dobrovíz1:526.09.2014
4.kolo
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz1:418.09.2014
AFK Libčice - SK Kladno0:1818.09.2014
SK Kladno - Sokol Dobrovíz11:318.09.2014
Sokol Hostouň - TJ Unhošť1:817.09.2014
Sokol Hostouň - SK Stehelčeves6:217.09.2014
SK Stehelčeves - TJ Unhošť1:1017.09.2014
3.kolo
TJ Unhošť - AFK Libčice3:012.09.2014
Sokol Hostouň - AFK Libčice0:012.09.2014
Sokol Hostouň - TJ Unhošť0:312.09.2014
Sokol Dobrovíz - SK Kladno6:512.09.2014
Sokol Dobrovíz - SK Stehelčeves10:012.09.2014
SK Stehelčeves - SK Kladno0:1312.09.2014
2.kolo
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz2:704.09.2014
AFK Libčice - TJ Unhošť7:1104.09.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť2:704.09.2014
SK Kladno - Sokol Hostouň9:204.09.2014
SK Kladno - SK Stehelčeves16:204.09.2014
Sokol Hostouň - SK Stehelčeves3:104.09.2014
1.kolo
Sokol Hostouň - AFK Libčice2:604.09.2014
Sokol Hostouň - Sokol Dobrovíz2:704.09.2014
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz4:504.09.2014
SK Stehelčeves - SK Kladno2:1829.08.2014
SK Stehelčeves - TJ Unhošť0:1029.08.2014
SK Kladno - TJ Unhošť3:729.08.2014

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.