NOVINKY

Dorost

Zahájení přípravy dorostu v úterý 4.8.2020 od 18:00 hod v Letkách. trenér Jiří Hořínek

A.mužstvo

9.8.2020 od 17:00 doma Doksy 15.8.2020 od 17:00 doma Roztoky


prezident

V sobotu 11.července 2020 oslavil dnes již bývalý prezident klubu Zdeněk Sedlák v restaura

TABULKA
"A" Dorost Ml.žáci St.př. Ml.př.
1.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
00000:000
2.
FK Vysoká
FK Vysoká
00000:000
3.
AFK Libčice
AFK Libčice
00000:000
4.
AFK Milovice
AFK Milovice
00000:000
5.
Slavia Radonice
Slavia Radonice
00000:000
6.
SK Bakov n/Jiz.
SK Bakov n/Jiz.
00000:000
7.
FK Kralupy 1901
FK Kralupy 1901
00000:000
8.
Slavoj Stará Boleslav
Slavoj Stará Boleslav
00000:000
9.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
00000:000
10.
Sokol Chotětov
Sokol Chotětov
00000:000
11.
SK Kosmonosy B.
SK Kosmonosy B.
00000:000
12.
SK Hovorčovice
SK Hovorčovice
00000:000
13.
TJ Byšice
TJ Byšice
00000:000
14.
Baník Švermov
Baník Švermov
00000:000

NÁHODNÉ FOTO

Sezóna 2014  (Starší přípravka)

Stáhni PDF
Vytiskni

9.kolo
SK Stehelčeves - AFK Libčice3:424.10.2014
AFK Libčice - SK Kladno1:1224.10.2014
SK Kladno - SK Stehelčeves13:024.10.2014
TJ Unhošť - Sokol Hostouň4:524.10.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť4:124.10.2014
Sokol Hostouň - Sokol Dobrovíz1:624.10.2014
8.kolo
SK Kladno - AFK Libčice15:216.10.2014
AFK Libčice - TJ Unhošť1:916.10.2014
TJ Unhošť - SK Kladno3:516.10.2014
Sokol Hostouň - Sokol Dobrovíz0:416.10.2014
Sokol Hostouň - SK Stehelčeves11:316.10.2014
SK Stehelčeves - Sokol Dobrovíz0:1116.10.2014
7.kolo
AFK Libčice - Sokol Hostouň2:409.10.2014
AFK Libčice - SK Stehelčeves3:009.10.2014
SK Stehelčeves - Sokol Hostouň2:1109.10.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť2:609.10.2014
Sokol Dobrovíz - SK Kladno4:709.10.2014
SK Kladno - TJ Unhošť7:009.10.2014
6.kolo
SK Stehelčeves - Sokol Dobrovíz0:803.10.2014
AFK Libčice - SK Stehelčeves9:103.10.2014
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz4:803.10.2014
TJ Unhošť - Sokol Hostouň9:103.10.2014
SK Kladno - TJ Unhošť4:203.10.2014
SK Kladno - Sokol Hostouň12:103.10.2014
5.kolo
SK Kladno - AFK Libčice7:125.09.2014
AFK Libčice - Sokol Hostouň1:625.09.2014
Sokol Hostouň - SK Kladno1:425.09.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť6:426.09.2014
TJ Unhošť - SK Stehelčeves11:226.09.2014
SK Stehelčeves - Sokol Dobrovíz1:526.09.2014
4.kolo
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz1:418.09.2014
AFK Libčice - SK Kladno0:1818.09.2014
SK Kladno - Sokol Dobrovíz11:318.09.2014
Sokol Hostouň - TJ Unhošť1:817.09.2014
Sokol Hostouň - SK Stehelčeves6:217.09.2014
SK Stehelčeves - TJ Unhošť1:1017.09.2014
3.kolo
TJ Unhošť - AFK Libčice3:012.09.2014
Sokol Hostouň - AFK Libčice0:012.09.2014
Sokol Hostouň - TJ Unhošť0:312.09.2014
Sokol Dobrovíz - SK Kladno6:512.09.2014
Sokol Dobrovíz - SK Stehelčeves10:012.09.2014
SK Stehelčeves - SK Kladno0:1312.09.2014
2.kolo
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz2:704.09.2014
AFK Libčice - TJ Unhošť7:1104.09.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť2:704.09.2014
SK Kladno - Sokol Hostouň9:204.09.2014
SK Kladno - SK Stehelčeves16:204.09.2014
Sokol Hostouň - SK Stehelčeves3:104.09.2014
1.kolo
Sokol Hostouň - AFK Libčice2:604.09.2014
Sokol Hostouň - Sokol Dobrovíz2:704.09.2014
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz4:504.09.2014
SK Stehelčeves - SK Kladno2:1829.08.2014
SK Stehelčeves - TJ Unhošť0:1029.08.2014
SK Kladno - TJ Unhošť3:729.08.2014

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.