NOVINKY

Přání,

,, AFK LIBČICE ,, Přeje Všem fanouškům, příznivcům,hráčům mládeže jejich rodičům, hráčům d

TABULKA
"A" Dorost St.žáci St.př. Ml.př.
1.
Dobrovice B.
Dobrovice B.
1392248:2829+8
2.
FC Mělník
FC Mělník
1391330:2229+7
3.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
1382345:3327+5
4.
AFK Libčice
AFK Libčice
1380539:2724+3
5.
Sokol Chotětov
Sokol Chotětov
1363426:2223+3
6.
FK Vysoká
FK Vysoká
1363447:33220
7.
Ostrá B.
Ostrá B.
1354439:3620+1
8.
TJ Byšice
TJ Byšice
1353524:28190
9.
AFK Milovice
AFK Milovice
1344532:3118-2
10.
SK Bakov n/J
SK Bakov n/J
1360723:28180
11.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
1334620:2716-5
12.
Stará Boleslav
Stará Boleslav
1332825:3913-10
13.
SK Vojkovice
SK Vojkovice
1314814:349-11
14.
SK Benátky B.
SK Benátky B.
13201120:446-15

NÁHODNÉ FOTO

Sezóna 2014  (Mladší přípravka)

Stáhni PDF
Vytiskni

9.kolo
SK Stehelčeves - AFK Libčice0:524.10.2014
AFK Libčice - SK Kladno4:124.10.2014
SK Kladno - SK Stehelčeves9:224.10.2014
TJ Unhošť - Sokol Dobrovíz12:324.10.2014
SK Hřebeč - TJ Unhošť1:1224.10.2014
Sokol Dobrovíz - SK Hřebeč9:124.10.2014
8.kolo
SK Kladno - AFK Libčice3:613.10.2014
AFK Libčice - TJ Unhošť5:613.10.2014
TJ Unhošť - SK Kladno10:313.10.2014
SK Hřebeč - Sokol Dobrovíz2:1218.10.2014
Sokol Dobrovíz - SK Stehelčeves11:218.10.2014
SK Stehelčeves - SK Hřebeč1:1118.10.2014
7.kolo
AFK Libčice - SK Hřebeč8:208.10.2014
SK Hřebeč - SK Stehelčeves10:608.10.2014
AFK Libčice - SK Stehelčeves6:308.10.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť3:408.10.2014
Sokol Dobrovíz - SK Kladno9:108.10.2014
SK Kladno - TJ Unhošť0:1108.10.2014
6.kolo
SK Stehelčeves - Sokol Dobrovíz2:503.10.2014
AFK Libčice - SK Stehelčeves4:303.10.2014
Sokol Dobrovíz - AFK Libčice7:203.10.2014
TJ Unhošť - SK Hřebeč7:003.10.2014
SK Hřebeč - SK Kladno9:103.10.2014
SK Kladno - TJ Unhošť1:603.10.2014
5.kolo
SK Kladno - SK Hřebeč7:222.09.2014
AFK Libčice - SK Hřebeč8:222.09.2014
AFK Libčice - SK Kladno6:422.09.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť3:523.09.2014
TJ Unhošť - SK Stehelčeves9:223.09.2014
SK Stehelčeves - Sokol Dobrovíz4:1123.09.2014
4.kolo
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz4:1217.09.2014
SK Kladno - AFK Libčice5:417.09.2014
Sokol Dobrovíz - SK Kladno10:517.09.2014
SK Hřebeč - TJ Unhošť2:919.09.2014
TJ Unhošť - SK Stehelčeves9:219.09.2014
SK Stehelčeves - SK Hřebeč8:419.09.2014
3.kolo
TJ Unhošť - AFK Libčice7:512.09.2014
AFK Libčice - SK Hřebeč8:012.09.2014
SK Hřebeč - TJ Unhošť6:912.09.2014
Sokol Dobrovíz - SK Kladno12:309.09.2014
Sokol Dobrovíz - SK Stehelčeves13:209.09.2014
SK Stehelčeves - SK Kladno6:409.09.2014
2.kolo
AFK Libčice - TJ Unhošť1:703.09.2014
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz2:603.09.2014
Sokol Dobrovíz - TJ Unhošť6:903.09.2014
SK Hřebeč - SK Stehelčeves6:101.09.2014
SK Kladno - SK Hřebeč6:1101.09.2014
SK Kladno - SK Stehelčeves1:1101.09.2014
1.kolo
SK Hřebeč - AFK Libčice2:629.08.2014
SK Hřebeč - Sokol Dobrovíz4:1129.08.2014
AFK Libčice - Sokol Dobrovíz1:529.08.2014
SK Stehelčeves - SK Kladno2:729.08.2014
SK Stehelčeves - TJ Unhošť0:1029.08.2014
SK Kladno - TJ Unhošť5:1029.08.2014

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.