NOVINKY

TABULKA
"A" Dorost Ml.žáci St.př. Ml.př.
1.
Dolnobousovský SK
Dolnobousovský SK
861125:920+4
2.
Dynamo Nelahozeves
Dynamo Nelahozeves
861115:619+10
3.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
852122:918+2
4.
AFK LIbčice
AFK LIbčice
851227:1317+4
5.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
851222:1016+7
6.
TJ Byšice
TJ Byšice
833216:13140
7.
SK Benátky B.
SK Benátky B.
840411:13120
8.
Dobrovice B.
Dobrovice B.
840418:23120
9.
SK Vojkovice
SK Vojkovice
831414:1311+1
10.
FK Neratovice/Byškovice B.
FK Neratovice/Byškovice B.
81438:129-8
11.
Stará Boleslav
Stará Boleslav
830515:279-3
12.
FC Mělník
FC Mělník
82157:147-5
13.
Sokol Tišice
Sokol Tišice
80265:182-7
14.
Mnichovohradištský SK B.
Mnichovohradištský SK B.
80175:302-14

NÁHODNÉ FOTO

Stáhni PDF
Vytiskni

Mladší žáci

13.kolo
Brandýsek - Neuměřice:13.09.2017
Braškov/Přítočno - Slatina5:113.09.2017
Kamenné Žehrovice - Vinařice2:513.09.2017
AFK Libčice/TJ Tursko - Kročehlavy B.11:213.09.2017
Pozdeň - Vraný:13.09.2017
Stochov - Unhošt0:1213.09.2017
12.kolo
Vraný - Brandýsek:11.11.2017
Vinařice - Velká Dobrá/Družec:11.11.2017
Unhošt - Braškov/Přítočno:11.11.2017
Slatina - Kamenné Žehrovice:11.11.2017
Kročehlavy B. - Stochov:11.11.2017
Neuměřice - AFK Libčice/TJ Tursko:11.11.2017
11.kolo
Kamenné Žehrovice - Unhošt:07.11.2017
Braškov/Přítočno - Kročehlavy B.:07.11.2017
AFK Libčice/TJ Tursko - Vraný:07.11.2017
Stochov - Neuměřice:07.11.2017
Slatina - Vinařice:07.11.2017
Pozdeň - Velká Dobrá/Družec:07.11.2017
10.kolo
Kročehlavy B. - Kamenné Žehrovice9:425.10.2017
Unhošt - Slatina:25.10.2017
Vinařice - Pozdeň:25.10.2017
Velká Dobrá/Družec - Brandýsek:25.10.2017
Neuměřice - Braškov/Přítočno:25.10.2017
Vraný - Stochov:25.10.2017
9.kolo
Braškov/Přítočno - Vraný:24.10.2017
Brandýsek - Pozdeň:24.10.2017
AFK Libčice/TJ Tursko - Velká Dobrá/Družec:24.10.2017
Unhošt - Vinařice:24.10.2017
Slatina - Kročehlavy B.:24.10.2017
Kamenné Žehrovice - Neuměřice:24.10.2017
8.kolo
Pozdeň - AFK Libčice/TJ Tursko6:1115.10.2017
Kročehlavy B. - Unhošt2:215.10.2017
Vinařice - Brandýsek6:015.10.2017
Velká Dobrá/Družec - Stochov6:215.10.2017
Neuměřice - Slatina3:115.10.2017
Vraný - Kamenné Žehrovice13:415.10.2017
7.kolo
Braškov/Přítočno - Velká Dobrá/Družec0:210.10.2017
Stochov - Pozdeň3:210.10.2017
Kročehlavy B. - Vinařice6:010.10.2017
Unhošt - Neuměřice:10.10.2017
Slatina - Vraný1:310.10.2017
AFK Libčice/TJ Tursko - Brandýsek5:110.10.2017
6.kolo
Pozdeň - Braškov/Přítočno9:129.09.2017
Brandýsek - Stochov3:029.09.2017
Vinařice - AFK Libčice/TJ Tursko1:629.09.2017
Velká Dobrá/Družec - Kamenné Žehrovice7:329.09.2017
Neuměřice - Kročehlavy B.5:329.09.2017
Vraný - Unhošt7:429.09.2017
5.kolo
Braškov/Přítočno - Brandýsek4:220.09.2017
Stochov - AFK Libčice/TJ Tursko2:420.09.2017
Kročehlavy B. - Vraný6:220.09.2017
Kamenné Žehrovice - Pozdeň:20.09.2017
Slatina - Velká Dobrá/Družec2:520.09.2017
Neuměřice - Vinařice6:820.09.2017
4.kolo
AFK Libčice/TJ Tursko - Braškov/Přítočno4:119.09.2017
Brandýsek - Kamenné Žehrovice8:412.09.2017
Vinařice - Stochov5:012.09.2017
Velká Dobrá/Družec - Unhošt0:1012.09.2017
Vraný - Neuměřice5:112.09.2017
Pozdeň - Slatina12:212.09.2017
3.kolo
Braškov/Přítočno - Stochov4:311.09.2017
Kročehlavy B. - Velká Dobrá/Družec1:911.09.2017
Unhošt - Pozdeň14:411.09.2017
Slatina - Brandýsek2:211.09.2017
Kamenné Žehrovice - AFK Libčice/TJ Tursko2:1511.09.2017
Vraný - Vinařice3:011.09.2017
2.kolo
AFK Libčice/TJ Tursko - Slatina9:005.09.2017
Brandýsek - Unhošt1:905.09.2017
Stochov - Kamenné Žehrovice2:505.09.2017
Vinařice - Braškov/Přítočno3:105.09.2017
Velká Dobrá/Družec - Neuměřice15:405.09.2017
Pozdeň - Kročehlavy B.:05.09.2017
1.kolo
Kamenné Žehrovice - Braškov/Přítočno3:1125.08.2017
Kročehlavy B. - Brandýsek4:425.08.2017
Unhošt - AFK Libčice/TJ Tursko4:002.10.2017
Slatina - Stochov2:025.08.2017
Neuměřice - Pozdeň13:225.08.2017
Vraný - Velká Dobrá/Družec:25.08.2017

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.