NOVINKY

Poděkování, popřání

Vážení, výbor AFK GRATULUJE hráčům I.mužstva,trenérům a vedoucím za 1.místo po podzimní čá

Výroční schůze

výbor AFK LIBČICE SVOLÁVÁ SVÉ ČLENY NA ,,VÝROČNÍ ČLENSKOU SCHUZI ODDÍLU" která se k

TABULKA
"A" Dorost Ml.žáci St.př. Ml.př.
1.
AFK Libčice
AFK Libčice
1392253:2130+8
2.
Dolnobousovský SK
Dolnobousovský SK
1391339:1929+7
3.
Dynamo Nelahozeves
Dynamo Nelahozeves
1391325:1328+10
4.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
1373335:2126+3
5.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
1371535:1822+4
6.
TJ Byšice
TJ Byšice
1354428:2722-2
7.
Dobrovice B.
Dobrovice B.
1370635:37210
8.
Stará Boleslav
Stará Boleslav
1352630:3618-1
9.
SK Benátky B.
SK Benátky B.
1360718:27180
10.
FK Neratovice/Byškovice B.
FK Neratovice/Byškovice B.
1336415:1817-6
11.
SK Vojkovice
SK Vojkovice
1342719:2316-4
12.
FC Mělník
FC Mělník
1341818:3113-5
13.
Sokol Tišice
Sokol Tišice
1323816:379-9
14.
Mnichovohradištský SK B.
Mnichovohradištský SK B.
13021110:484-19

NÁHODNÉ FOTO

Stáhni PDF
Vytiskni

Dorost

14.kolo
Lhota - Stochov5:328.10.2017
Afk Libčice/TJ Tursko - Novo Kladno8:028.10.2017
Hostouń - Dynamo Nelahozeves7:328.10.2017
Viktorie Nelahozeves - Smečno5:228.10.2017
13.kolo
Smečno - Hostouń6:022.10.2017
Stochov - Viktorie Nelahozeves3:522.10.2017
Novo Kladno - Lhota2:822.10.2017
Dynamo Nelahozeves - Afk Libčice/TJ Tursko2:221.10.2017
12.kolo
Afk Libčice/TJ Tursko - Lhota8:114.10.2017
Viktorie Nelahozeves - Novo Kladno11:014.10.2017
Hostouń - Stochov0:514.10.2017
Dynamo Nelahozeves - Smečno2:614.10.2017
11.kolo
Novo Kladno - Hostouń:14.04.2018
Lhota - Viktorie Nelahozeves:14.04.2018
Smečno - Afk Libčice/TJ Tursko:15.04.2018
Stochov - Dynamo Nelahozeves:15.04.2018
10.kolo
Afk Libčice/TJ Tursko - Viktorie Nelahozeves:07.04.2018
Dynamo Nelahozeves - Novo Kladno:07.04.2018
Smečno - Stochov:08.04.2018
Hostouń - Lhota:08.04.2018
9.kolo
Novo Kladno - Smečno:01.04.2018
Lhota - Dynamo Nelahozeves:01.04.2018
Stochov - Afk Libčice/TJ Tursko:01.04.2018
Viktorie Nelahozeves - Hostouń:01.04.2018
8.kolo
Afk Libčice/TJ Tursko - Hostouń:24.03.2018
Dynamo Nelahozeves - Viktorie Nelahozeves:24.03.2018
Stochov - Novo Kladno:25.03.2018
Smečno - Lhota:25.03.2018
7.kolo
Novo Kladno - Afk Libčice/TJ Tursko1:507.10.2017
Dynamo Nelahozeves - Hostouń3:307.10.2017
Smečno - Viktorie Nelahozeves1:508.10.2017
Stochov - Lhota5:108.10.2017
6.kolo
Lhota - Novo Kladno9:130.09.2017
Afk Libčice/TJ Tursko - Dynamo Nelahozeves3:021.09.2017
Hostouń - Smečno5:201.10.2017
Viktorie Nelahozeves - Stochov6:301.10.2017
5.kolo
Novo Kladno - Viktorie Nelahozeves1:1223.09.2017
Lhota - Afk Libčice/TJ Tursko4:323.09.2017
Stochov - Hostouń1:224.09.2017
Smečno - Dynamo Nelahozeves1:324.09.2017
4.kolo
Afk Libčice/TJ Tursko - Smečno6:016.09.2017
Dynamo Nelahozeves - Stochov7:316.09.2017
Viktorie Nelahozeves - Lhota9:117.09.2017
Hostouń - Novo Kladno4:017.09.2017
3.kolo
Novo Kladno - Dynamo Nelahozeves0:009.09.2017
Lhota - Hostouń2:409.09.2017
Stochov - Smečno2:110.09.2017
Viktorie Nelahozeves - Afk Libčice/TJ Tursko5:310.09.2017
2.kolo
Afk Libčice/TJ Tursko - Stochov4:302.09.2017
Smečno - Novo Kladno4:203.09.2017
Dynamo Nelahozeves - Lhota3:702.09.2017
Hostouń - Viktorie Nelahozeves1:303.09.2017
1.kolo
Hostouń - Afk Libčice/TJ Tursko5:327.08.2017
Viktorie Nelahozeves - Dynamo Nelahozeves14:027.08.2017
Lhota - Smečno2:626.08.2017
Novo Kladno - Stochov5:126.08.2017

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.