Počet diváků: 20
Sestava: T.Obermajer, T.Kříž, G.Bittengel, M.Havlín, S.Roll, J.Švestka, M.Tenkl, F.Ureš, L.Mrnka, J.Rehák, O.Hrdina
Střídačka: J.Pecka, L.Kaňka
Branky: T.Kříž, L.Mrnka
Věděli jsme, že nás čeká nepříjemný, běhavý soupeř a naše obavy se potvrdily, zvlášť ve druhém poločase. Naštěstí jsme se už ve 3. minutě ujali vedení, kdy Ureš předložil ideální přihrávku L. Mrnkovi, který otevřel skóre. Za 3. min. na to putoval míč po stejné ose před branku hostí, ale míč tentokrát skončil jen na tyči. Zanedlouho potom musel Ureš pro zranění odstoupit. Po nemoci se vrátil do sestavy Kříž. Coby útočník zvýšil naše vedení na 2-0. Několik šancí hostů, ale i našich, zůstalo nevyužito, a tak jsme odcházeli do kabin s dvoubrankovým náskokem.
Ve druhé půli za stavu 2-0 hosté neproměnili penaltu. Několik dalších nebezpečných střel bravurně zlikvidoval vynikající Obermajer. Přesto se hostům podařilo snížit hlavou na 2-1, ale z jejich strany, naštěstí pro nás, to bylo, co se týče branek vše. Tři body zůstaly na straně toho mužstva, které bylo produktivnější. Naštěstí jsme tím mužstvem byli my.