Počet diváků: 73
Sestava: T.Obermajer, J.Švestka, M.Havlín, M.Tenkl, S.Roll, L.Paluka, F.Ureš, T.Kříž, J.Hovorka, T.Krejčík, O.Hrdina
Střídačka: T.Kořízek, R.Kešek, P.Zeman
Branky: S.Roll, O.Hrdina, T.Krejčík, T.Krejčík, T.Krejčík, T.Krejčík
Zápas s divokým výsledkem začal s půlhodinovým zpožděním a neplánovaná časová prodleva nám vůbec neprospěla. Chtěli jsme navázat na výkon z Průhonic, ale ve velkém vedru byl soupeř pohyblivější a hlavně, na rozdíl od nás, v kombinaci přesnější. Hosté se po zásluze ujali vedení 2-0 po dvou přesných střelách. K obratu zavelel kapitán Hovorka, který svou aktivitou po pravé straně jakoby strhl zbytek mužstva k většímu pohybu a odměnou bylo vyrovnání stavu na 2-2. A to ještě Ureš neproměnil 100% šanci.
Ofenzivní smršť nám v prvních 17-ti minutách druhé půle zajistila vedení 5-2. Hrdina se vysunul více dopředu, velmi dobře ho zajišťoval Ureš a krátce na to jsme vstřelili šestou branku. Hosté ani za tohoto stavu nesložili zbraně a odměnou jim byl výstavní třetí gól v naší síti. Zlepšený pohyb a přesnější práce s balónem ve 2. poločase nám přinesly zasloužené vítězství.