NOVINKY

TABULKA
"A" Dorost St.žáci St.př. Ml.př.
1.
Dobrovice B.
Dobrovice B.
430115:89+3
2.
AFK Libčice
AFK Libčice
430112:1090
3.
FC Mělník
FC Mělník
421110:88-2
4.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
42115:38+4
5.
Sokol Chotětov
Sokol Chotětov
42116:58+1
6.
FK Vysoká
FK Vysoká
421114:107-2
7.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
421111:117+1
8.
TJ Byšice
TJ Byšice
42119:97+1
9.
Stará Boleslav
Stará Boleslav
420210:860
10.
Ostrá B.
Ostrá B.
411210:115+1
11.
SK Benátky B.
SK Benátky B.
41035:83-3
12.
SK Bakov n/J
SK Bakov n/J
41039:133-3
13.
SK Vojkovice
SK Vojkovice
40226:113-4
14.
AFK Milovice
AFK Milovice
40135:121-2

NÁHODNÉ FOTO

Stáhni PDF
Vytiskni

1.kolo
Kamenné Žehrovice - Braškov/Přítočno25.08.2017 17:00
Kročehlavy B. - Brandýsek25.08.2017 17:00
Unhošt - AFK Libčice/TJ Tursko02.10.2017 17:00
Slatina - Stochov25.08.2017 17:00
Neuměřice - Pozdeň25.08.2017 17:00
Vraný - Velká Dobrá/Družec25.08.2017 17:00
2.kolo
AFK Libčice/TJ Tursko - Slatina05.09.2017 17:00
Brandýsek - Unhošt05.09.2017 17:00
Stochov - Kamenné Žehrovice05.09.2017 17:00
Vinařice - Braškov/Přítočno05.09.2017 17:00
Velká Dobrá/Družec - Neuměřice05.09.2017 17:00
Pozdeň - Kročehlavy B.05.09.2017 17:00
3.kolo
Braškov/Přítočno - Stochov11.09.2017 17:00
Kročehlavy B. - Velká Dobrá/Družec11.09.2017 17:00
Unhošt - Pozdeň11.09.2017 17:00
Slatina - Brandýsek11.09.2017 17:00
Kamenné Žehrovice - AFK Libčice/TJ Tursko11.09.2017 17:00
Vraný - Vinařice11.09.2017 17:00
4.kolo
AFK Libčice/TJ Tursko - Braškov/Přítočno19.09.2017 17:00
Brandýsek - Kamenné Žehrovice12.09.2017 17:00
Vinařice - Stochov12.09.2017 17:00
Velká Dobrá/Družec - Unhošt12.09.2017 17:00
Vraný - Neuměřice12.09.2017 17:00
Pozdeň - Slatina12.09.2017 17:00
5.kolo
Braškov/Přítočno - Brandýsek20.09.2017 17:30
Stochov - AFK Libčice/TJ Tursko20.09.2017 17:30
Kročehlavy B. - Vraný20.09.2017 17:30
Kamenné Žehrovice - Pozdeň20.09.2017 17:30
Slatina - Velká Dobrá/Družec20.09.2017 17:30
Neuměřice - Vinařice20.09.2017 17:30
6.kolo
Pozdeň - Braškov/Přítočno29.09.2017 17:00
Brandýsek - Stochov29.09.2017 17:00
Vinařice - AFK Libčice/TJ Tursko29.09.2017 17:00
Velká Dobrá/Družec - Kamenné Žehrovice29.09.2017 17:00
Neuměřice - Kročehlavy B.29.09.2017 17:00
Vraný - Unhošt29.09.2017 17:00
7.kolo
Braškov/Přítočno - Velká Dobrá/Družec10.10.2017 17:00
Stochov - Pozdeň10.10.2017 17:00
Kročehlavy B. - Vinařice10.10.2017 17:00
Unhošt - Neuměřice10.10.2017 17:00
Slatina - Vraný10.10.2017 17:00
AFK Libčice/TJ Tursko - Brandýsek10.10.2017 16:30
8.kolo
Pozdeň - AFK Libčice/TJ Tursko15.10.2017 10:15
Kročehlavy B. - Unhošt15.10.2017 10:15
Vinařice - Brandýsek15.10.2017 10:15
Velká Dobrá/Družec - Stochov15.10.2017 10:15
Neuměřice - Slatina15.10.2017 10:15
Vraný - Kamenné Žehrovice15.10.2017 10:15
9.kolo
Braškov/Přítočno - Vraný24.10.2017 17:00
Brandýsek - Pozdeň24.10.2017 17:00
AFK Libčice/TJ Tursko - Velká Dobrá/Družec24.10.2017 17:00
Unhošt - Vinařice24.10.2017 17:00
Slatina - Kročehlavy B.24.10.2017 17:00
Kamenné Žehrovice - Neuměřice24.10.2017 17:00
10.kolo
Kročehlavy B. - Kamenné Žehrovice25.10.2017 14:30
Unhošt - Slatina25.10.2017 14:30
Vinařice - Pozdeň25.10.2017 14:30
Velká Dobrá/Družec - Brandýsek25.10.2017 14:30
Neuměřice - Braškov/Přítočno25.10.2017 14:30
Vraný - Stochov25.10.2017 14:30
11.kolo
Kamenné Žehrovice - Unhošt07.11.2017 16:30
Braškov/Přítočno - Kročehlavy B.07.11.2017 16:30
AFK Libčice/TJ Tursko - Vraný04.11.2017 10:00
Stochov - Neuměřice07.11.2017 16:30
Slatina - Vinařice07.11.2017 16:30
Pozdeň - Velká Dobrá/Družec07.11.2017 16:30
12.kolo
Vraný - Brandýsek11.11.2017 10:15
Vinařice - Velká Dobrá/Družec11.11.2017 10:15
Unhošt - Braškov/Přítočno11.11.2017 10:15
Slatina - Kamenné Žehrovice11.11.2017 10:15
Kročehlavy B. - Stochov11.11.2017 10:15
Neuměřice - AFK Libčice/TJ Tursko11.11.2017 10:15
13.kolo
Brandýsek - Neuměřice13.09.2017 17:00
Braškov/Přítočno - Slatina13.09.2017 17:00
Kamenné Žehrovice - Vinařice13.09.2017 17:00
AFK Libčice/TJ Tursko - Kročehlavy B.13.09.2017 17:00
Pozdeň - Vraný13.09.2017 17:00
Stochov - Unhošt13.09.2017 17:00
14.kolo
Brandýsek - Kročehlavy B.21.03.2018 17:00
Stochov - Slatina21.03.2018 17:00
Braškov/Přítočno - Kamenné Žehrovice21.03.2018 17:00
Velká Dobrá/Družec - Vraný21.03.2018 17:00
Pozdeň - Neuměřice21.03.2018 17:00
AFK Libčice/TJ Tursko - Unhošt17.04.2018 17:00
15.kolo
Kročehlavy B. - Pozdeň29.03.2018 17:00
Unhošt - Brandýsek29.03.2018 17:00
Slatina - AFK Libčice/TJ Tursko31.03.2018 10:00
Braškov/Přítočno - Vinařice29.03.2018 17:00
Neuměřice - Velká Dobrá/Družec29.03.2018 17:00
Kamenné Žehrovice - Stochov29.03.2018 17:00
16.kolo
Brandýsek - Slatina04.04.2018 17:00
Stochov - Braškov/Přítočno04.04.2018 17:00
Vinařice - Vraný04.04.2018 17:00
Velká Dobrá/Družec - Kročehlavy B.04.04.2018 17:00
Pozdeň - Unhošt04.04.2018 17:00
AFK Libčice/TJ Tursko - Kamenné Žehrovice10.04.2018 17:00
17.kolo
Stochov - Vinařice11.04.2018 17:00
Unhošt - Velká Dobrá/Družec11.04.2018 17:00
Slatina - Pozdeň11.04.2018 17:00
Braškov/Přítočno - AFK Libčice/TJ Tursko13.04.2018 17:00
Neuměřice - Vraný11.04.2018 17:00
Kamenné Žehrovice - Brandýsek11.04.2018 17:00
18.kolo
Brandýsek - Braškov/Přítočno18.04.2018 17:00
Vraný - Kročehlavy B.18.04.2018 17:00
Vinařice - Neuměřice18.04.2018 17:00
Velká Dobrá/Družec - Slatina18.04.2018 17:00
Pozdeň - Kamenné Žehrovice18.04.2018 17:00
AFK Libčice/TJ Tursko - Stochov24.04.2018 17:00
19.kolo
Stochov - Brandýsek25.04.2018 17:00
Kročehlavy B. - Neuměřice25.04.2018 17:00
Unhošt - Vraný25.04.2018 17:00
Braškov/Přítočno - Pozdeň25.04.2018 17:00
Kamenné Žehrovice - Velká Dobrá/Družec25.04.2018 17:00
AFK Libčice/TJ Tursko - Vinařice22.05.2018 17:00
20.kolo
Brandýsek - AFK Libčice/TJ Tursko02.05.2018 17:00
Vraný - Slatina02.05.2018 17:00
Vinařice - Kročehlavy B.02.05.2018 17:00
Velká Dobrá/Družec - Braškov/Přítočno02.05.2018 17:00
Neuměřice - Unhošt02.05.2018 17:00
Pozdeň - Stochov02.05.2018 17:00
21.kolo
Brandýsek - Vinařice09.05.2018 17:00
Stochov - Velká Dobrá/Družec09.05.2018 17:00
Unhošt - Kročehlavy B.09.05.2018 17:00
Slatina - Neuměřice09.05.2018 17:00
Kamenné Žehrovice - Vraný09.05.2018 17:00
AFK Libčice/TJ Tursko - Pozdeň15.05.2018 17:00
22.kolo
Vraný - Braškov/Přítočno16.05.2018 17:00
Kročehlavy B. - Slatina16.05.2018 17:00
Vinařice - Unhošt16.05.2018 17:00
Velká Dobrá/Družec - AFK Libčice/TJ Tursko17.05.2018 17:00
Neuměřice - Kamenné Žehrovice16.05.2018 17:00
Pozdeň - Brandýsek16.05.2018 17:00
23.kolo
Brandýsek - Velká Dobrá/Družec23.05.2018 17:00
Stochov - Vraný23.05.2018 17:00
Kročehlavy B. - Kamenné Žehrovice23.05.2018 17:00
Slatina - Unhošt23.05.2018 17:00
Braškov/Přítočno - Neuměřice23.05.2018 17:00
Pozdeň - Vinařice23.05.2018 17:00
24.kolo
Vraný - AFK Libčice/TJ Tursko08.06.2018 17:00
Kročehlavy B. - Braškov/Přítočno30.05.2018 17:00
Vinařice - Slatina30.05.2018 17:00
Unhošt - Kamenné Žehrovice30.05.2018 17:00
Velká Dobrá/Družec - Pozdeň30.05.2018 17:00
Neuměřice - Stochov30.05.2018 17:00
25.kolo
Braškov/Přítočno - Unhošt06.06.2018 17:00
Brandýsek - Vraný06.06.2018 17:00
Stochov - Kročehlavy B.06.06.2018 17:00
Velká Dobrá/Družec - Vinařice06.06.2018 17:00
Kamenné Žehrovice - Slatina06.06.2018 17:00
AFK Libčice/TJ Tursko - Neuměřice12.06.2018 17:00
26.kolo
Vraný - Pozdeň14.06.2018 17:00
Kročehlavy B. - AFK Libčice/TJ Tursko14.06.2018 17:00
Unhošt - Stochov14.06.2018 17:00
Vinařice - Kamenné Žehrovice14.06.2018 17:00
Slatina - Braškov/Přítočno14.06.2018 17:00
Neuměřice - Brandýsek14.06.2018 17:00

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.