NOVINKY

DOROST

Dorost AFK Libčice/TJ Tursko vyhrál Okresní přebor Kladna -2019, a postoupil do I.A třídy

TABULKA
"A" Dorost St.žáci St.př. Ml.př.
1.
FC Mělník
FC Mělník
24171662:4353+16
2.
AFK Libčice
AFK Libčice
24143772:4446+9
3.
Sokol Chotětov
Sokol Chotětov
24134761:4346+7
4.
Dobrovice B.
Dobrovice B.
24135681:5345+8
5.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
24115866:6040+2
6.
FK Vysoká
FK Vysoká
241131068:66370
7.
SK Bakov n/J
SK Bakov n/J
241111244:5135-2
8.
AFK Milovice
AFK Milovice
24851159:6132-7
9.
Ostrá B.
Ostrá B.
24861068:6131-6
10.
Stará Boleslav
Stará Boleslav
24921355:6731-7
11.
TJ Byšice
TJ Byšice
24841246:5130-8
12.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
24751244:6530-10
13.
SK Vojkovice
SK Vojkovice
24241826:8712-26

NÁHODNÉ FOTO

Stáhni PDF
Vytiskni

Mladší přípravka

1.kolo
Sport.Akademie Kladno - Družec/V. Dobra03.04.2019 16:30
Sport.Akademie Kladno - Slaný B.03.04.2019 16:30
Družec/V. Dobra - Slaný B.03.04.2019 16:30
Buštěhrad - Libčice/Tursko05.04.2019 17:00
Libušín - Buštěhrad05.04.2019 17:00
Libušín - Libčice/Tursko05.04.2019 17:00
2.kolo
Družec/V. Dobra - Libušín08.04.2019 17:00
Slaný B. - Družec/V. Dobra08.04.2019 17:00
Slaný B. - Libušín08.04.2019 17:00
Buštěhrad - Sport.Akademie Kladno13.04.2019 15:00
Buštěhrad - Libčice/Tursko13.04.2019 15:00
Sport.Akademie Kladno - Libčice/Tursko13.04.2019 15:00
3.kolo
Libušín - Sport.Akademie Kladno24.04.2019 17:00
Libčice/Tursko - Libušín24.04.2019 17:00
Libčice/Tursko - Sport.Akademie Kladno24.04.2019 17:00
Buštěhrad - Slaný B.20.04.2019 10:00
Družec/V. Dobra - Buštěhrad20.04.2019 10:00
Družec/V. Dobra - Slaný B.20.04.2019 10:00
4.kolo
Slaný B. - Libčice/Tursko29.04.2019 17:00
Slaný B. - Buštěhrad29.04.2019 17:00
Libčice/Tursko - Buštěhrad29.04.2019 17:00
Libušín - Sport.Akademie Kladno26.04.2019 17:00
Libušín - Družec/V. Dobra26.04.2019 17:00
Sport.Akademie Kladno - Družec/V. Dobra26.04.2019 17:00
5.kolo
Sport.Akademie Kladno - Libčice/Tursko01.05.2019 16:30
Sport.Akademie Kladno - Slaný B.01.05.2019 16:30
Libčice/Tursko - Slaný B.01.05.2019 16:30
Buštěhrad - Družec/V. Dobra04.05.2019 15:00
Buštěhrad - Libušín04.05.2019 15:00
Družec/V. Dobra - Libušín04.05.2019 15:00
6.kolo
Slaný B. - Sport.Akademie Kladno06.05.2019 17:00
Slaný B. - Libušín06.05.2019 17:00
Sport.Akademie Kladno - Libušín06.05.2019 17:00
Libčice/Tursko - Družec/V. Dobra10.05.2019 17:00
Libčice/Tursko - Buštěhrad10.05.2019 17:00
Družec/V. Dobra - Buštěhrad10.05.2019 17:00
7.kolo
Družec/V. Dobra - Libušín18.05.2019 10:00
Družec/V. Dobra - Libčice/Tursko18.05.2019 10:00
Libušín - Libčice/Tursko18.05.2019 10:00
Buštěhrad - Slaný B.18.05.2019 15:00
Buštěhrad - Sport.Akademie Kladno18.05.2019 15:00
Slaný B. - Sport.Akademie Kladno18.05.2019 15:00
8.kolo
Buštěhrad - Libušín22.05.2019 16:30
Sport.Akademie Kladno - Buštěhrad22.05.2019 16:30
Sport.Akademie Kladno - Libušín22.05.2019 16:30
Libčice/Tursko - Družec/V. Dobra24.05.2019 17:00
Libčice/Tursko - Slaný B.24.05.2019 17:00
Družec/V. Dobra - Slaný B.24.05.2019 17:00
9.kolo
Libušín - Buštěhrad31.05.2019 17:00
Libušín - Slaný B.31.05.2019 17:00
Buštěhrad - Slaný B.31.05.2019 17:00
Libčice/Tursko - Sport.Akademie Kladno01.06.2019 10:00
Družec/V. Dobra - Libčice/Tursko01.06.2019 10:00
Družec/V. Dobra - Sport.Akademie Kladno01.06.2019 10:00

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.