NOVINKY

přátelské zápasy

DOROST : 6.6. v 10:15 doma LIBIŠ výsledek 3 : 6 A.MUŽSTVO : 6.6. 17:00 venku ROZTOKY v

Přáteláky - květen

DOROST. čtvrtek 28.5. v 17:00 Libčice : FK Kralupy 3 : 6

Prohlášení FAČR

Výkonný výbor FAČR na svém zasedání 7.4.2020 konstatoval že pokračování amatérských soutěž

TABULKA
"A" Dorost St.žáci St.př. Ml.př.
1.
Afk Libčice
Afk Libčice
1391353:2329+7
2.
FK Kralupy 1901
FK Kralupy 1901
1382342:2528+5
3.
SK Úvaly
SK Úvaly
1390429:2127+9
4.
SK Bakov n/Jiz
SK Bakov n/Jiz
1365223:1824+5
5.
SK Kosmonosy
SK Kosmonosy
1362528:2422-1
6.
Stará Boleslav
Stará Boleslav
1353533:3219-3
7.
Sokol Škvorec
Sokol Škvorec
1352629:3618-4
8.
Sokol Chotětov
Sokol Chotětov
1351729:2917-2
9.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
1344525:2616-2
10.
FK Vysoká
FK Vysoká
1334632:4116-8
11.
TJ Byšice
TJ Byšice
1342725:2915-4
12.
AFK Milovice
AFK Milovice
1342729:4015-7
13.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
1342726:4314-4
14.
SK Hovorčovice
SK Hovorčovice
1332821:3713-7

NÁHODNÉ FOTO

Stáhni PDF
Vytiskni

Dorost

1.kolo
AFK Loděnice - SK Kladno B.24.08.2019 10:15
SK Lhota - Spartak Žebrák24.08.2019 10:15
Slovan Velvary - Olympie Zdice24.08.2019 10:15
SK Pavlíkov - AFK Tuchlovice24.08.2019 13:30
SK Kročehlavy - Červený Újezd25.08.2019 10:15
FK Kralupy 1901 - AFK Libčice25.08.2019 10:15
2.kolo
SK Kladno B. - SK Lhota31.08.2019 10:15
Červený Újezd - AFK Loděnice31.08.2019 10:15
Olympie Zdice - SK Kročehlavy01.09.2019 10:15
FK Kralupy 1901 - FK Rudná01.09.2019 10:15
AFK Tuchlovice - Slovan Velvary01.09.2019 10:15
AFK Libčice - Spartak Žebrák01.09.2019 10:15
3.kolo
AFK Loděnice - Olympie Zdice07.09.2019 10:15
SK Lhota - Červený Újezd07.09.2019 10:15
SK Pavlíkov - FK Kralupy 190107.09.2019 10:15
FK Rudná - AFK Libčice07.09.2019 17:00
SK Kročehlavy - AFK Tuchlovice08.09.2019 10:15
Spartak Žebrák - SK Kladno B.08.09.2019 14:00
4.kolo
FK Rudná - SK Pavlíkov14.09.2019 14:00
AFK Libčice - SK Kladno B.15.09.2019 10:15
AFK Tuchlovice - AFK Loděnice15.09.2019 10:15
FK Kralupy 1901 - Slovan Velvary15.09.2019 10:15
Červený Újezd - Spartak Žebrák15.09.2019 10:15
Olympie Zdice - SK Lhota15.09.2019 10:15
5.kolo
Slovan Velvary - FK Rudná21.09.2019 10:15
SK Kladno B. - Červený Újezd21.09.2019 10:15
SK Lhota - AFK Tuchlovice21.09.2019 10:15
SK Pavlíkov - AFK Libčice21.09.2019 13:30
SK Kročehlavy - FK Kralupy 190122.09.2019 10:15
Spartak Žebrák - Olympie Zdice22.09.2019 10:15
6.kolo
SK Pavlíkov - Slovan Velvary28.09.2019 13:30
FK Rudná - SK Kročehlavy28.09.2019 17:00
AFK Libčice - Červený Újezd29.09.2019 10:15
FK Kralupy 1901 - AFK Loděnice29.09.2019 10:15
AFK Tuchlovice - Spartak Žebrák29.09.2019 10:15
Olympie Zdice - SK Kladno B.29.09.2019 10:15
7.kolo
Slovan Velvary - AFK Libčice05.10.2019 10:15
SK Kladno B. - AFK Tuchlovice05.10.2019 10:15
AFK Loděnice - FK Rudná05.10.2019 10:15
SK Lhota - FK Kralupy 190105.10.2019 10:15
SK Kročehlavy - SK Pavlíkov06.10.2019 10:15
Červený Újezd - Olympie Zdice06.10.2019 14:00
8.kolo
Slovan Velvary - SK Kročehlavy12.10.2019 10:15
SK Pavlíkov - AFK Loděnice12.10.2019 13:30
FK Rudná - SK Lhota12.10.2019 17:00
AFK Libčice - Olympie Zdice13.10.2019 10:15
AFK Tuchlovice - Červený Újezd13.10.2019 10:15
FK Kralupy 1901 - Spartak Žebrák13.10.2019 10:15
9.kolo
AFK Loděnice - Slovan Velvary19.10.2019 10:15
SK Lhota - SK Pavlíkov19.10.2019 10:15
SK Kladno B. - FK Kralupy 190119.10.2019 10:15
Olympie Zdice - AFK Tuchlovice20.10.2019 10:15
SK Kročehlavy - AFK Libčice20.10.2019 10:15
Spartak Žebrák - FK Rudná20.10.2019 14:00
10.kolo
Slovan Velvary - SK Lhota26.10.2019 10:15
SK Pavlíkov - Spartak Žebrák26.10.2019 13:30
FK Rudná - SK Kladno B.26.10.2019 17:00
SK Kročehlavy - AFK Loděnice27.10.2019 10:15
AFK Libčice - AFK Tuchlovice27.10.2019 10:15
FK Kralupy 1901 - Červený Újezd27.10.2019 10:15
11.kolo
AFK Loděnice - AFK Libčice02.11.2019 10:15
SK Lhota - SK Kročehlavy02.11.2019 10:15
SK Kladno B. - SK Pavlíkov02.11.2019 10:15
Červený Újezd - FK Rudná03.11.2019 10:15
Olympie Zdice - FK Kralupy 190103.11.2019 10:15
Spartak Žebrák - Slovan Velvary03.11.2019 11:00
12.kolo
Slovan Velvary - SK Kladno B.09.11.2019 10:15
AFK Loděnice - SK Lhota09.11.2019 11:00
SK Pavlíkov - Červený Újezd09.11.2019 13:30
FK Rudná - Olympie Zdice09.11.2019 17:00
SK Kročehlavy - Spartak Žebrák10.11.2019 10:15
FK Kralupy 1901 - AFK Tuchlovice10.11.2019 10:15
13.kolo
SK Lhota - AFK Libčice16.11.2019 10:00
SK Kladno B. - SK Kročehlavy24.11.2019 10:15
Červený Újezd - Slovan Velvary17.11.2019 10:15
Olympie Zdice - SK Pavlíkov17.11.2019 10:15
AFK Tuchlovice - FK Rudná17.11.2019 10:15
Spartak Žebrák - AFK Loděnice17.11.2019 10:30
14.kolo
SK Kladno B. - AFK Loděnice21.03.2020 10:15
Olympie Zdice - Slovan Velvary21.03.2020 10:15
AFK Libčice - FK Kralupy 190122.03.2020 10:15
AFK Tuchlovice - SK Pavlíkov22.03.2020 10:15
Červený Újezd - SK Kročehlavy22.03.2020 10:15
Spartak Žebrák - SK Lhota22.03.2020 14:00
15.kolo
AFK Loděnice - Červený Újezd28.03.2020 10:15
SK Lhota - SK Kladno B.28.03.2020 10:15
Slovan Velvary - AFK Tuchlovice28.03.2020 10:15
FK Rudná - FK Kralupy 190128.03.2020 17:00
SK Kročehlavy - Olympie Zdice29.03.2020 10:15
Spartak Žebrák - AFK Libčice29.03.2020 14:00
16.kolo
SK Kladno B. - Spartak Žebrák04.04.2020 10:15
Olympie Zdice - AFK Loděnice05.04.2020 10:15
AFK Libčice - FK Rudná05.04.2020 10:15
AFK Tuchlovice - SK Kročehlavy05.04.2020 10:15
FK Kralupy 1901 - SK Pavlíkov05.04.2020 10:15
Červený Újezd - SK Lhota05.04.2020 10:15
17.kolo
AFK Loděnice - AFK Tuchlovice11.04.2020 10:15
SK Lhota - Olympie Zdice11.04.2020 10:15
SK Kladno B. - AFK Libčice09.04.2020 16:30
Slovan Velvary - FK Kralupy 190111.04.2020 10:15
SK Pavlíkov - FK Rudná12.04.2020 0:00
Spartak Žebrák - Červený Újezd12.04.2020 14:00
18.kolo
FK Rudná - Slovan Velvary18.04.2020 10:15
Olympie Zdice - Spartak Žebrák19.04.2020 10:15
AFK Libčice - SK Pavlíkov19.04.2020 10:15
AFK Tuchlovice - SK Lhota19.04.2020 10:15
FK Kralupy 1901 - SK Kročehlavy19.04.2020 10:15
Červený Újezd - Spartak Žebrák19.04.2020 10:15
19.kolo
AFK Loděnice - FK Kralupy 190125.04.2020 10:15
SK Kladno B. - Olympie Zdice25.04.2020 10:15
Slovan Velvary - SK Pavlíkov25.04.2020 10:15
Červený Újezd - AFK Libčice26.04.2020 10:15
SK Kročehlavy - FK Rudná26.04.2020 10:15
Spartak Žebrák - Olympie Zdice26.04.2020 14:00
20.kolo
SK Pavlíkov - SK Kročehlavy02.05.2020 13:30
FK Rudná - AFK Loděnice02.05.2020 17:00
AFK Tuchlovice - SK Kladno B.03.05.2020 10:15
AFK Libčice - Slovan Velvary03.05.2020 10:15
FK Kralupy 1901 - SK Lhota03.05.2020 10:15
Olympie Zdice - SK Kladno B.03.05.2020 10:15
21.kolo
AFK Loděnice - SK Pavlíkov09.05.2020 0:00
SK Lhota - FK Rudná09.05.2020 0:00
Olympie Zdice - AFK Libčice09.05.2020 0:00
SK Kročehlavy - Slovan Velvary10.05.2020 0:00
Červený Újezd - AFK Tuchlovice10.05.2020 0:00
Spartak Žebrák - FK Kralupy 190110.05.2020 14:00
22.kolo
Slovan Velvary - AFK Loděnice16.05.2020 10:15
SK Pavlíkov - SK Lhota16.05.2020 13:30
FK Rudná - Spartak Žebrák16.05.2020 17:00
AFK Tuchlovice - Olympie Zdice17.05.2020 10:15
AFK Libčice - SK Kročehlavy17.05.2020 10:15
FK Kralupy 1901 - SK Kladno B.17.05.2020 10:15
23.kolo
AFK Loděnice - SK Kročehlavy23.05.2020 10:15
SK Lhota - Slovan Velvary23.05.2020 10:15
SK Kladno B. - FK Rudná23.05.2020 10:15
AFK Tuchlovice - AFK Libčice24.05.2020 10:15
Červený Újezd - FK Kralupy 190124.05.2020 10:15
Spartak Žebrák - SK Pavlíkov24.05.2020 14:00
24.kolo
Slovan Velvary - Spartak Žebrák30.05.2020 10:15
SK Pavlíkov - SK Kladno B.30.05.2020 13:30
FK Rudná - Červený Újezd30.05.2020 17:00
AFK Libčice - AFK Loděnice31.05.2020 10:15
FK Kralupy 1901 - Olympie Zdice31.05.2020 10:15
SK Kročehlavy - AFK Loděnice31.05.2020 10:15
25.kolo
SK Lhota - AFK Loděnice06.06.2020 10:15
SK Kladno B. - Slovan Velvary06.06.2020 10:15
AFK Tuchlovice - FK Kralupy 190106.06.2020 10:15
Olympie Zdice - FK Rudná07.06.2020 10:15
Červený Újezd - SK Pavlíkov07.06.2020 10:15
Spartak Žebrák - SK Kročehlavy07.06.2020 14:00
26.kolo
AFK Loděnice - Spartak Žebrák13.06.2020 10:15
Slovan Velvary - Červený Újezd13.06.2020 10:15
SK Pavlíkov - Olympie Zdice13.06.2020 13:30
FK Rudná - AFK Tuchlovice13.06.2020 17:00
SK Kladno B. - SK Kročehlavy14.06.2020 10:15
AFK Libčice - SK Lhota14.06.2020 10:15

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.