NOVINKY

TABULKA
"A" Dorost St.žáci St.př. Ml.př.
1.
FC Mělník
FC Mělník
16121340:2638+13
2.
Dobrovice B.
Dobrovice B.
17103457:3633+9
3.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
1793548:3931+3
4.
Sokol Chotětov
Sokol Chotětov
1683533:2429+3
5.
Ostrá B.
Ostrá B.
1775551:4127-1
6.
AFK Libčice
AFK Libčice
1681744:3426+1
7.
FK Vysoká
FK Vysoká
1773745:42250
8.
SK Bakov n/J
SK Bakov n/J
1671826:3423-2
9.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
1754829:4222-5
10.
AFK Milovice
AFK Milovice
1754838:3721-5
11.
TJ Byšice
TJ Byšice
1654730:3521-5
12.
Stará Boleslav
Stará Boleslav
17521033:4919-10
13.
SK Vojkovice
SK Vojkovice
17141214:499-20

NÁHODNÉ FOTO

POSLEDNÍ ZÁPASY
24.04.2019Starší přípravka - 4.kolo
Stochov - Libčice/Tursko 3:4
více...
24.04.2019Starší přípravka - 4.kolo
Družec/V.Dobra - Libčice/Tursko 6:5
více...
24.04.2019Mladší přípravka - 3.kolo
Libčice/Tursko - Libušín 7:9
více...
24.04.2019Mladší přípravka - 3.kolo
Libčice/Tursko - Sport.Akademie Kladno 14:2
více...
23.04.2019Starší žáci - 18.kolo
Libčice/Tursko - Smečno 13:0
více...
23.04.2019Starší přípravka - 3.kolo
Libčice/Tursko - Slavoj Kladno 11:4
více...
PŘÍŠTÍ ZÁPASY

ÁČKO

27.04.2019 - 19.kolo
Eletis Lužec - AFK Libčice
od 17:00
04.05.2019 - 20.kolo
AFK Libčice - TJ Byšice
od 17:00

DOROST

27.04.2019 - 1.kolo
Kročehlavy B. - AFK Libčice/TJ Tursko
od 14:00
04.05.2019 - 2.kolo
Lhota/Družec - AFK Libčice/TJ Tursko
od 10:15

STARŠÍ ŽÁCI

27.04.2019 - 19.kolo
Brandýsek - Libčice/Tursko
od 10:15
29.04.2019 - 13.kolo
Unhošt - Libčice/Tursko
od 17:30

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

02.05.2019 - 5.kolo
Libčice/Tursko - Stochov
od 17:00 (hřiště Slavoj Kladno)
02.05.2019 - 5.kolo
Slavoj Kladno - Libčice/Tursko
od 17:00 (hřiště Slavoj Kladno)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

29.04.2019 - 4.kolo
Slaný B. - Libčice/Tursko
od 17:00 (hřiště Slaný)
29.04.2019 - 4.kolo
Libčice/Tursko - Buštěhrad
od 17:00 (hřiště Slaný)

STARÁ GARDA - přátelská utkání

29.04.2019
AFK Libčice - Odolena voda
od 17:30
06.05.2019
AFK Libčice - Čechie Kralupy
od 18:00
NOVINKY

2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.