NOVINKY

DOROST

přípravná utkání dorostu: Nelahozeves doma 22.2. v 10:00hod na UMT

přípravné utkání A.mužstva

Příprava A. mužstva. 8.2.2020 sobota 15:00 na UMT Strahov,- Afk Libčice: Bohušovice n/Ohř

TABULKA
"A" Dorost St.žáci St.př. Ml.př.
1.
Afk Libčice
Afk Libčice
1391353:2329+7
2.
FK Kralupy 1901
FK Kralupy 1901
1382342:2528+5
3.
SK Úvaly
SK Úvaly
1390429:2127+9
4.
SK Bakov n/Jiz
SK Bakov n/Jiz
1365223:1824+5
5.
SK Kosmonosy
SK Kosmonosy
1362528:2422-1
6.
Stará Boleslav
Stará Boleslav
1353533:3219-3
7.
Sokol Škvorec
Sokol Škvorec
1352629:3618-4
8.
Sokol Chotětov
Sokol Chotětov
1351729:2917-2
9.
Eletis Lužec
Eletis Lužec
1344525:2616-2
10.
FK Vysoká
FK Vysoká
1334632:4116-8
11.
TJ Byšice
TJ Byšice
1342725:2915-4
12.
AFK Milovice
AFK Milovice
1342729:4015-7
13.
Sokol Holubice
Sokol Holubice
1342726:4314-4
14.
SK Hovorčovice
SK Hovorčovice
1332821:3713-7

NÁHODNÉ FOTO

POSLEDNÍ ZÁPASY
13.02.2020A tým   
Střešovice - AFK Libčice 3:3
UMT Střešovice
více...
17.11.2019A tým - 13.kolo
SK Úvaly - Afk Libčice 2:0
více...
16.11.2019Dorost - 13.kolo
SK Lhota - AFK Libčice 0:3
výhra Libčic 3 : 0 kontumačně
více...
09.11.2019A tým - 12.kolo
Afk Libčice - Sokol Chotětov 4:1
více...
02.11.2019A tým - 11.kolo
Eletis Lužec - Afk Libčice 3:3
Na penalty ( 4:5 )
více...
02.11.2019Dorost - 11.kolo
AFK Loděnice - AFK Libčice 1:1
více...
PŘÍŠTÍ ZÁPASY

ÁČKO

21.03.2020 - 14.kolo
TJ Byšice - Afk Libčice
od 15:00
28.03.2020 - 15.kolo
FK Vysoká - Afk Libčice
od 16:30

DOROST

22.03.2020 - 14.kolo
AFK Libčice - FK Kralupy 1901
od 10:15
29.03.2020 - 15.kolo
Spartak Žebrák - AFK Libčice
od 14:00

STARŠÍ ŽÁCI

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

05.04.2020 - 1.kolo
Dobrá/Družec - Afk Libčice
od 15:00 (hřiště Švermov)
05.04.2020 - 1.kolo
Švermov - Afk Libčice
od 15:00 (hřiště Švermov)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

03.04.2020 - 1.kolo
Brandýsek - Afk Libčice
od 16:30 (hřiště Brandýsek)
03.04.2020 - 1.kolo
Afk Libčice - Švermov
od 16:30 (hřiště Brandýsek)

STARÁ GARDA - přátelská utkání

NOVINKY

DOROST

přípravná utkání dorostu: Nelahozeves doma 22.2. v 10:00hod na UMT
Nelahozeves doma 7.3. v 10.00hod tráva
Dřínov venku 15.3. čas bude upřesněn

přípravné utkání A.mužstva

Příprava A. mužstva.
8.2.2020 sobota 15:00 na UMT Strahov,- Afk Libčice: Bohušovice n/Ohří
13.2.2020 čtvrtek 19:00 na UMT Střešovice,- Střešovice : Libčice
1.3.2020 neděle 10:00 na UMT Velvary,- Dynamo Nelahozeves : Libčice
7.3.2020 sobota 16:00 na UMT Újezd u Průhonic,- Kunice : Libčice
14.3.2020 sobota 14:30 na UMT Zličín,- Tuchoměřice : Libčice
21.3. 2020 1. mistrovské utkání v Byšicích


2010 AFK Libčice
web .:Lukigod:.